Location : Home > F > FOXSDLF250F-20
FOXSDLF250F-20
Share on FacebookShare on Facebook
FOXSDLF250F-20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FOXSDLF250F-20 CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD 57199 Fox Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-13-139-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430300-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430300-12-0 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546179-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1546179-9 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546179-9 TE Connectivity AMP Connectors 157620 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1546179-9 TE Connectivity AMP Connectors 298690 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
22-4508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-4508-21 Aries Electronics 146950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-4508-21 Aries Electronics 278450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-110-03-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
821-22-005-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-005-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-005-10-001101 Semiconductor 31865 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
821-22-005-10-001101 STOCK 45550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
813-22-042-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 42 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-042-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-042-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-042-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 42 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1586358-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
1586358-1 TE Connectivity AMP Connectors 298190 2016+ CONN SOCKET HEADER 5POS U-MNL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1586358-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1586358-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET HEADER 5POS U-MNL Global Thunder Electronics Co.,Ltd