Location : Home > F > FODM3052R1V
FODM3052R1V
Share on FacebookShare on Facebook
FODM3052R1V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FODM3052R1V standard package with RoHS 43570 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
FODM3052R1V OPTOCOUPLER 600V TRIAC OUT 4MFP 261970 Fairchild 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
FODM3052R1V 789456 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
FODM3052R1V Original&New&Rhos 99630 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FODM3052R1V SOP-5 3000 FSC 13-14+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021112-00082T4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 82 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
20021112-00082T4LF Amphenol FCI 147260 2016+ HD RA TH Unitronix Electronics Limited
20021112-00082T4LF Amphenol FCI 288170 2016+ HD RA TH Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021112-00082T4LF IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AP7341D-33FS4-7 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA X2-DFN1010-4
LTC3637HDHC#TRPBF Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 1A 16-WFDFN Exposed Pad
LTC3637HDHC#TRPBF IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LTC3637HDHC#TRPBF NEW 88190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S-13D1C2J2J-M6T1U3 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Voltage Regulators - Linear Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.85V, 2.85V 150mA SOT-23-6
28022 Maker/DIY, Educational Robotics Kits KIT DS2760 THERMOCOUPLE
28022 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
28022 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C4SMF-GJS-CV14Q7S2 Optoelectronics LED Indication - Discrete Green 527nm LED Indication - Discrete 3.4V Radial
C4SMF-GJS-CV14Q7S2 CREE 75000 2011+Rohs ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
C4SMF-GJS-CV14Q7S2 Cree 36560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EL816(X) IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EL816(X) NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XPLAWT-00-0000-000BV6053 Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting XLamp? XP-L White, Cool 6000K 2.95V 1.05A 125¡ã 2-SMD, No Lead, Exposed Pad
5522222100F Optoelectronics LEDs - Circuit Board Indicators, Arrays, Light Bars, Bar Graphs LED Circuit Board Indicator 2 High Green (x 2) Tinted 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Through Hole, Right Angle
ELM 3-310 Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs T1 3/4 LED Standoff Black PVC 0.310" (7.87mm)
ELM 3-310 Bivar Inc 12000 n/a LED MT SR VERT X 0.310 5MM 3LD Hongkong Inductors Limited
ELM 3-310 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELM 3-310 NEW 88890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
458-760 Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs T1, T1 3/4 LED Standoff White Nylon 0.760" (19.30mm)