Location : Home > F > FN7660-100-M8
FN7660-100-M8
Share on FacebookShare on Facebook
FN7660-100-M8 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FN7660-100-M8 789456 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
FN7660-100-M8 789456 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
FN7660-100-M8 789456 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-12H-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
ATS-11G-155-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB
ATS-54325D-C0-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 32.5X32.5X9.5MM NO TIM
ATS-16F-160-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB
ATS-02E-19-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T766
ATS-17A-166-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-11B-78-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T766
ATS-02B-08-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
ATS-06C-52-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
ATS-08B-119-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM XCUT T412
74271318 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Clamp Chassis Mount Ferrite Core 106 Ohm @ 100MHz ID 0.323" Dia (8.20mm) OD 1.173" W x 0.791" H (29.80mm x 20.10mm) Length 0.630" (16.00mm)
74271318 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
LCBS-3-HT Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.187" (4.75mm) 3/16"