Location : Home > F > FN612-10-06
FN612-10-06
Share on FacebookShare on Facebook
FN612-10-06 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FN612-10-06 FILTER 1-PHASE GENERAL 10A 8000 Schaffner EMC Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FN612-10-06 FILTER 1-PHASE GENERAL 10A 8000 Schaffner EMC Inc 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L543 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 25A 280VAC PCB