Location : Home > F > FN510079315
FN510079315
Share on FacebookShare on Facebook
FN510079315 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
500R07S1R8AV4T Capacitors Ceramic Capacitors 1.8pF ¡À0.05pF 50V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
500R07S1R8AV4T Distributor 173270 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
CDR32BP510BFZMAT Capacitors Ceramic Capacitors 51pF ¡À1% 100V BP Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric) 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
CDR32BP510BFZMAT IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDR32BP510BFZMAT Vishay 1306600 15+ CAP CER 51PF 100V 1 BP 1206 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CDR32BP510BFZMAT Vishay 677600 1525+ CAP CER 51PF 100V 1 BP 1206 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2031659-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories PLATE, DIVIDER
2031659-1 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPC-16-640 Transformers Power Transformers XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
DPC-16-640 Electronics 27991 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
DPC-16-640 IC 37570 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
DPC-16-640 NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMTE3-01E-Z Switches Tactile Switches Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
SMTE3-01E-Z IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMTE3-01E-Z NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M2029B2B1W03 Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
M2029B2B1W03 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFT2-2PC4-AW Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle
G22AH Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle
G22AH 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
G22AH 16549 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
G22AH NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9121A Test and Measurement Equipment - Power Supplies (Test, Bench) 0 ~ 20VDC Output Bench (AC to DC) Power Supply VFD 0 ~ 5A Output 100W Features Programmable, RS232 Port
9121A B&K Precision 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com