Location : Home > F > FN356-50-24
FN356-50-24
Share on FacebookShare on Facebook
FN356-50-24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FN356-50-24 FILTER 3PHASE NEUTRAL LINES 50A 8000 Schaffner EMC Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-15B-184-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T766
ATS-17C-139-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-05H-138-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
ATS-06G-50-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
ATS-07D-74-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB
ATS-08C-156-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB
CR105NP-391KC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 390¦ÌH Unshielded Inductor 480mA 1.3 Ohm Max Nonstandard
CR105NP-391KC 36656 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
CR105NP-391KC IC 36410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CR105NP-391KC SUMIDA 40000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
CR105NP-391KC SUMIDA 40000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
940-1.205 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 1.205" (30.61mm) Natural