Location : Home > F > FN3258-16-44
FN3258-16-44
Share on FacebookShare on Facebook
FN3258-16-44 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FN3258-16-44 50 Schaffner 2013+ WLParts Electronics ltd
FN3258-16-44 FILTER ULTRA-COMPACT 3-PHASE 16A 8000 Schaffner EMC Inc 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF540NPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 33A TO-220AB
IRF540NPBF IR 38314 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF540NPBF Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IRF540NPBF N/A 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-19D-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
2SA2186-AN Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 50V 2A NMP
2SA2186-AN ON Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2SA2186-AN ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT BIP PNP 2A 50V EKT Electronics Co., Ltd
ATS-21G-88-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-10A-56-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766
LFB143064-000 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 120 Ohm @ 5MHz ID 0.250" Dia (6.35mm) OD 0.562" Dia (14.27mm) Length 1.125" (28.58mm)
LFB143064-000 785462 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
LFB143064-000 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LFB143064-000 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ACML-0805-301-T Filters Ferrite Beads and Chips 300 Ohm Impedance Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) Surface Mount 500mA 1 Lines 250 mOhm DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
ACML-0805-301-T ABRACON 959500 15+ SMD Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
1201730 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail Top Hat 1.378" W x 0.591" H (35.00mm x 15.00mm) Slotted Steel 78.740" (2000.00mm)