Location : Home > F > FN3100-80-35
FN3100-80-35
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRKH105/04A Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR DBL LOSCR 400V 105A ADDAPAK
IRKH105/04A 789546 13+ fenyang electronics co.,ltd
IRKH105/04A IR 25779 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
IRKH105/04A 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
T720203504DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CTRL MOD 2000V 350A
T720203504DN 465978 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
T720203504DN 14658 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ATS-01B-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
CPH3223-TL-E Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 3A CPH3
CPH3223-TL-E 7984566 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
CPH3223-TL-E IC 36000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CPH3223-TL-E O 30005 13+ SOT-23 Protec Engineering (S) Pte Ltd
CPH3223-TL-E SANYO 1346500 1514+ SOT-23 Unitronix Electronics Limited
ATS-08G-33-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
ATS-16F-165-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
ATS-11D-08-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
ATS-09D-48-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412
ATS-21F-198-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412
SC5040F-151 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 216 mOhm Max Nonstandard
SC5040F-151 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040F-151 Signal Transformer 46930 1525+ INDUCTOR SMD 150UH 4.0A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5040F-151 Signal Transformer 57239 2015+ INDUCTOR SMD 150UH 4.0A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5040F-151 Signal Transformer 61965 1531+ INDUCTOR SMD 150UH 4.0A 100KHZ Alphatek Technology Limited