Location : Home > F > FN2500246
FN2500246
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
115-93-304-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD
115-93-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
115-93-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD Unitronix Electronics Limited
115-93-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278590 2016+ CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
115-93-304-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN LOWPRO .300 4POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A21422107 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A21422107 Eaton 157740 2016+ CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
853-87-088-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1634160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634160000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 28POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634160000 Weidmuller 157630 2016+ TERM BLOCK HDR 28POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
68046-311LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
1638960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1638960000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1638960000 Weidmuller 147770 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1638960000 Weidmuller 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0510210700 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)
0510210700 Semiconductor 21293 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
0510210700 STOCK 45480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0510210700 STOCK 45480 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
282104-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.236" (6.00mm)
282104-1 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
282104-1 35565 14+ STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
282104-1 Molex 8000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
5452862 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)