Location : Home > F > FN2060-12-06
FN2060-12-06
Share on FacebookShare on Facebook
FN2060-12-06 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FN2060-12-06 FILTER 1-PHASE MULTI-STAGE 12A 8000 Schaffner EMC Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-55170W-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 17MM X 17MM X 24.5MM
ATS-01D-98-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412
H48-6A-150-150-3.0-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-6 SHEET 150X150X3MM
H48-6A-150-150-3.0-0 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECLAMP2374K.TCT Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 11pF 8-XFDFN Exposed Pad
ECLAMP2374K.TCT 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
ECLAMP2374K.TCT 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
ECLAMP2374K.TCT NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ECLAMP2374K.TCT originalne 41810 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-01B-141-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB
ATS-15E-197-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT
ATS-19D-125-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
CRLCBSR-5-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.312" (7.92mm) 5/16"
CRLCBSR-5-01 Richco 48510 CBSCUP-REVERSEROUNDLOCK AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
ATS-03E-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
908-200 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.200" (5.08mm) Natural