Location : Home > F > FMP200JR-52-68K
FMP200JR-52-68K
Share on FacebookShare on Facebook
FMP200JR-52-68K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FMP200JR-52-68K RES 68K OHM 2W 5 AXIAL 888300 Yageo NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FMP200JR-52-68K RES 68K OHM 2W 5 AXIAL 1534300 Yageo 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FMP200JR-52-68K RES 68K OHM 2W 5 AXIAL 698700 Yageo 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
45F25R Resistors Through Hole Resistors RES 25 OHM 5W 1% AXIAL
45F25R Ohmite 1346100 2015+ RES 25 OHM 5W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
45F25R Ohmite 685500 2015+ RES 25 OHM 5W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com