Location : Home > F > FMM300-0055P
FMM300-0055P
Share on FacebookShare on Facebook
FMM300-0055P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FMM300-0055P MOSFET PWR 55V ISOPLUS I4-PAC-5 261980 IXYS 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
FMM300-0055P 65 IXYS 06+ WLParts Electronics ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
502NCA-ADAF Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 32kHz ~ 100MHz LVCMOS CMEMS? Programmable Oscillator Surface Mount 1.7 V ~ 3.6 V 8.9mA Enable/Disable
502NCA-ADAF IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
502NCA-ADAF Silicon Labs 140200 NEW RoHS OSC PROG 5NS 20PPM 2X2.5MM FindCores Electronics Inc.
502NCA-ADAF Silicon Labs 98290 2015+ OSC PROG 5NS 20PPM 2X2.5MM RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602AIT8-33S Crystals and Oscillators Programmable Oscillators 3.75MHz ~ 77.76MHz HCMOS, LVCMOS MEMS (Silicon) Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 4.5mA Standby
SIT1602AIT8-33S IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SIT1602AIT8-33S SiTIME 139750 NEW RoHS OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIT8-33S SiTIME 57399 2015+ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIT8-33S SiTIME 98810 2015+ OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MSDM75-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1
MSDM75-08 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSDM75-08 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2W10M Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers DIODE BRIDGE 1000V 2A WOM