Location : Home > F > FLTR100V206Z
FLTR100V206Z
Share on FacebookShare on Facebook
FLTR100V206Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ADN8833ACPZ-R7 ADI 7350 20+PB IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
350-10-138-01-899101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
350-10-138-01-899101 Preci-Dip 147730 2016+ CONN HDR 38POS 0.100 SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-138-01-899101 Preci-Dip 298290 2016+ CONN HDR 38POS 0.100 SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com