Location : Home > F > FLK2AC/90-1000V5PK
FLK2AC/90-1000V5PK
Share on FacebookShare on Facebook
FLK2AC/90-1000V5PK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
06033C182KAT2A Capacitors Ceramic Capacitors 1800pF ¡À10% 25V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
06033C182KAT2A AVX 1339100 15+ CAP CER 1800PF 25V 10 X7R 0603 Unitronix Electronics Limited
06033C182KAT2A AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER 1800PF 25V X7R 0603 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
06033C182KAT2A AVX/KYOCER 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
06033C182KAT2A AVX/KYOCER 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1825CC124MATME Capacitors Ceramic Capacitors 0.12¦ÌF ¡À20% 630V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1825 (4564 Metric) 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
1825CC124MATME AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER .12UF 20 630V X7R 1825 SIMEN Electronics Co.,Ltd
1825CC124MATME AVX Corporation 80,000 2013+ CAP CER .12UF 20 630V X7R 1825 PXT Direct Electronics Co.,Ltd
1825CC124MATME IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0402D1R5BLCAC Capacitors Ceramic Capacitors 1.5pF ¡À0.1pF 200V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0402 (1005 Metric) 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
VJ0402D1R5BLCAC IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ0402D1R5BLCAC NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1333202-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses ANVIL, COMBINATION .062
4-1333202-1 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1579000-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses STRATO-BASIS HANDTOOL-LONG HANDL
914CE19-6 Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 240V
914CE19-6 789455 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
914CE19-6 Honeywell 1-3000 2014+ SWITCH MINI PLUNGER ACTUATED Ameyic Electronics Limited
914CE19-6 Honeywell 261900 1538+ SWITCH MINI PLUNGER ACTUATED Alphatek Technology Limited
TL39WW00050 Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle, Vertical
TL39WW00050 NEW 88290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
200MDP1T4B3M2QE Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
200MDP1T4B3M2QE E-Switch 1-3000 2014+ SWITCH TOGGLE DPDT 3A PC MOUNT Ameyic Electronics Limited
200MDP1T4B3M2QE E-Switch 140210 17+/18+ SWITCH TOGGLE DPDT 3A PC MOUNT FindCores Electronics Co.,Ltd.
200MDP1T4B3M2QE E-Switch 242440 1538+ SWITCH TOGGLE DPDT 3A PC MOUNT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
200MDP1T4B3M2QE E-Switch 57859 15+ SWITCH TOGGLE DPDT 3A PC MOUNT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
833FRB-375ML Tapes, Adhesives Glue, Adhesives, Applicators POTTING COMPOUND FLM RETARD 94V0
4-5-3435 Tapes, Adhesives Tape TAPE REFLECT PRISMATC 4"X5YD BLU
ADP300 Test and Measurement Test Leads - Oscilloscope Probes 100:1, 1000:1 Voltage Probe, Differential 20MHz 78.740" (2000.00mm) Oscilloscope Probe Test Lead 8M Input Resistance CAT III 1000V
ADP300 ?ADI 1890 15+ DIP-8 New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ADP300 brend@hong 75301 2016 OriginalNew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
0192870047 Tools Crimpers - Crimp Heads, Die Sets KRIMPING DIE ASP-AA-FIFG-E2
164E16 Transformers Power Transformers XFRMR LAMINATED 2.4VA THRU HOLE
0192880022 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories KRIMPING DIE ATP-A-711-E2
61873154019 Uncategorized Miscellaneous CUT & POLISH WHEEL 6X1X1" 5A FIN
61873154019 3M 139860 NEW RoHS CUT & POLISH WHEEL 6X1X1 5A FIN FindCores Electronics Inc.
61873154019 3M 242090 1538+ CUT & POLISH WHEEL 6X1X1 5A FIN AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
61873154019 3M 87670 2015+ CUT & POLISH WHEEL 6X1X1 5A FIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1296 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1296 MITSUBISHI 5880 2016+ BGA New & Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
0638615070 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories TOOL KIT
455608-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories SPACER-SHEAR BLADE
1-1633917-0 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ANVIL, COMBINATION
T+PRO-1AC KIT Test and Measurement Equipment - Electrical Testers, Current Probes Combination Kit CAT III 1000V, CAT IV 600V Measures Voltage, Resistance and Rotary Field, Tests GFCI Circuits
9918880000 Test and Measurement Equipment - Electrical Testers, Current Probes Voltage Detector Measures AC, DC Voltage 6 ~ 400VAC, 6 ~ 400VDC