Location : Home > F > FLA.00.250.CTAC19Z
FLA.00.250.CTAC19Z
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/20FA35BE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DJT16F21-16BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 16 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CA06EW22-22PXB15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
85100JC2255S50 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
CA3100E32-1PBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
XF2J-2024-11 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount
MS27466T17F6JA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
316-83-147-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0532530580 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
OSTTS06015C Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTTS06015C IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTTS06015C NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTTS06015C On Shore Technology Inc. 147650 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
0348220013 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 66 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
1401828:0031 N/A 10 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
350-80-108-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-108-01-666101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 8POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-108-01-666101 Preci-Dip 277330 2016+ CONN HDR 8POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395332906 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)