Location : Home > F > FL2000059
FL2000059
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5370A/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 5W T18
1PMT5948/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 3W DO216AA
1PMT5948/TR7 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CZ5356B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19V 5W DO201
GDZ5V1B-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
GDZ5V1B-E3-18 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GDZ5V1B-E3-18 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZT55B2V7-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD80
BZT55B2V7-GS18 IC 38800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT55B2V7-GS18 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZT55B2V7-GS18 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZT55B2V7-GS18 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 2.7 Volt 0.5W 2 EKT Electronics Co., Ltd
DMT3009LDT-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 30A V-DFN3030-8
S1PB-M3/85A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1A DO220AA
S1PB-M3/85A IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S1PB-M3/85A NEW 88110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3062760 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 4-18 AWG
3062760 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3062760 Phoenix Contact 147250 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3062760 Phoenix Contact 288010 2016+ TERMINAL BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395380004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
7792 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap M4 Through Hole, Right Angle