Location : Home > F > FL2000059
FL2000059
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37011-01-0 Curtis Industries 157840 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T37011-01-0 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37011-01-0 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11-140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
11-140 UNI 8123 11-12+ TO-3 Nego IC Co.Doris@negoic.com
1986487-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1986487-3 TE Connectivity AMP Connectors 147420 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1986487-3 TE Connectivity AMP Connectors 287610 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com