Location : Home > F > FK28Y5V1H474Z
FK28Y5V1H474Z
Share on FacebookShare on Facebook
FK28Y5V1H474Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK28Y5V1H474Z Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.47uF 50volts Y5V +80/-20 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
FK28Y5V1H474Z Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.47uF 50volts Y5V +80/-20 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FK28Y5V1H474Z CAP CER 0.47UF 50V RADIAL 1348600 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FK28Y5V1H474Z CAP CER 0.47UF 50V RADIAL 688600 TDK Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com