Location : Home > F > FK28X7R1C684K
FK28X7R1C684K
Share on FacebookShare on Facebook
FK28X7R1C684K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK28X7R1C684K CAP CER 0.68UF 16V 10 RADIAL 685100 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FK28X7R1C684K CAP CER 0.68UF 16V 10 RADIAL 1332400 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FK28X7R1C684K CAP CER 0.68UF 16V 10 RADIAL 675100 TDK Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FK28X7R1C684K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.68uF 16volts X7R +/-10 L 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd