Location : Home > F > FK28X5R0J106M
FK28X5R0J106M
Share on FacebookShare on Facebook
FK28X5R0J106M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK28X5R0J106M CAP CER 10UF 6.3V 20 RADIAL 797600 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FK28X5R0J106M CAP CER 10UF 6.3V 20 RADIAL 1347600 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FK28X5R0J106M CAP CER 10UF 6.3V 20 RADIAL 687600 TDK Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FK28X5R0J106M Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 6.3volts X5R +/-20 Le 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd