Location : Home > F > FK20X5R1C106M
FK20X5R1C106M
Share on FacebookShare on Facebook
FK20X5R1C106M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK20X5R1C106M Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 16volts X5R +/-20 Lea 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FK20X5R1C106M CAP CER 10UF 16V 20 RADIAL 697600 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FK20X5R1C106M CAP CER 10UF 16V 20 RADIAL 592400 TDK Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
FK20X5R1C106M Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 16volts X5R +/-20 Lea 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd