Location : Home > F > FK18Y5V1H474Z
FK18Y5V1H474Z
Share on FacebookShare on Facebook
FK18Y5V1H474Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK18Y5V1H474Z Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.47uF 50volts Y5V +80/-20 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
FK18Y5V1H474Z 2016+ 80,000 TDK 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
FK18Y5V1H474Z CAP CER 0.47UF 50V RADIAL 983900 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FK18Y5V1H474Z CAP CER 0.47UF 50V RADIAL 878700 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.