Location : Home > F > FK14X7R2A473K
FK14X7R2A473K
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for FK14X7R2A473K distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
FK14X7R2A473KN020 TDK DIP RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
FK14X7R2A473K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK14X7R2A473K originalnew 41258 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FK14X7R2A473K 789456 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
FK14X7R2A473K CAP CER 0.047UF 100V 10 RADIAL 1335200 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-15207 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways SOLID WALL DUCT 1.5X2
SW45 BK005 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP UV POLY 1" X 100'