Location : Home > F > FK14X5R1E225K
FK14X5R1E225K
Share on FacebookShare on Facebook
FK14X5R1E225K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK14X5R1E225K CAP CER 2.2UF 25V 10 RADIAL 1357000 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FK14X5R1E225K CAP CER 2.2UF 25V 10 RADIAL 697000 TDK Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FK14X5R1E225K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2.2uF 25volts X5R +/-10 Le 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd