Location : Home > F > FK14X5R1C106K
FK14X5R1C106K
Share on FacebookShare on Facebook
FK14X5R1C106K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK14X5R1C106K CAP CER 10UF 16V 10 RADIAL 788200 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
FK14X5R1C106K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 16volts X5R +/-10 Lea 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FK14X5R1C106K CAP CER 10UF 16V 10 RADIAL 788200 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FK14X5R1C106K CAP CER 10UF 16V 10 RADIAL 683000 TDK Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
FK14X5R1C106K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 16volts X5R +/-10 Lea 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd