Location : Home > F > FK14X5R1A106K
FK14X5R1A106K
Share on FacebookShare on Facebook
FK14X5R1A106K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK14X5R1A106K CAP CER 10UF 10V 10 RADIAL 683500 TDK Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
FK14X5R1A106K CAP CER 10UF 10V 10 RADIAL 788700 TDK Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
FK14X5R1A106K CAP CER 10UF 10V 10 RADIAL 683500 TDK Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
FK14X5R1A106K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 10uF 10volts X5R +/-10 Lea 80,000 TDK 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.