Location : Home > F > FK14X5R0J685K
FK14X5R0J685K
Share on FacebookShare on Facebook
FK14X5R0J685K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FK14X5R0J685K originalnew 41258 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FK14X5R0J685K Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6.8uF 6.3V X5R 10 80,000 TDK 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
FK14X5R0J685K CAP CER 6.8UF 6.3V 10 RADIAL 1336700 TDK Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com