Location : Home > F > FI-JP40S-VF10-R3000
FI-JP40S-VF10-R3000
Share on FacebookShare on Facebook
FI-JP40S-VF10-R3000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FI-JP40S-VF10-R3000 0.25MM 40POS FINE COAX RECEPT 157199 JAE Electronics 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FI-JP40S-VF10-R3000 0.25MM 40POS FINE COAX RECEPT 88930 JAE Electronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1953017 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray
1953017 Phoenix Contact 147350 2016+ FEED THROUGH MOD TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
110-93-952-41-105000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD
110-93-952-41-105000 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
110-93-952-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
110-93-952-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147080 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Unitronix Electronics Limited
110-93-952-41-105000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 52POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284516-6 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284516-6 TE Connectivity AMP Connectors 157480 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284516-6 TE Connectivity AMP Connectors 298370 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284516-6 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 16POS VERT 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.