Location : Home > F > FH52-40S-0.5SH
FH52-40S-0.5SH
KJA7T13F8SN Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TVS06RS-19-11HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT07CE-8-4P(344) Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
PT08SE-18-11S Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
97-3108B28-19S Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 10C 6#16, 4#12 SKT PLUG
BACC63CB14-4PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
KJB7T13F8PCL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 8 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
AIB0-10SL-3PS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 3C 3#16S PIN RECP WALL
PT05A-14-5P(023) Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
CA3102E18-20PWBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
CA3106E14S-6PB15F80F0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
PT01P18-32PX Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 32C 32#20 PIN RECP
C48-00R16-10S7-106 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 10C 10#16 SKT RECP
FCC17A15SE210 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
SFW30S-6STE1LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 30 Position CIC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
BM10B(0.6)-24DP-0.4V(51) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 24 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
KPT01E16-99PDZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
JBXFC1J07FSSDSR Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
ECJ.2B.308.CLA Connectors, Interconnects Circular Connectors CONN PNL MNT RCPT
0015389102 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position CIC, FFC Connector Plug 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
5018966591 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 65 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle