Location : Home > F > FH52-28S-0.5SH(99)
FH52-28S-0.5SH(99)
CA3101E28-21PDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
MS3111F22-41SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
MS3121E18-32PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3456L18-1SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
ACS02E24-67PW-003 Connectors, Interconnects Circular Connectors AC 19C 19#16 PIN RECP
CA06COMPG20-27S Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
JT00RE8-35S Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 6C 6#22D SKT RECP
C48-10R8-2P-102 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
85-068822-23N Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 8C 8#16 SKT PLUG
97-3102A24-21SX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 10C 9#16, 1#8 SKT RECP
97-3108B24-20PZ-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 11C 9#16, 2#12 PIN PLUG
UTS6FC1412S Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Backshell
CA3102E24A24PBF80A176 Connectors, Interconnects Circular Connectors 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
FH19C-4S-0.5SH(99) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 4 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
TV01RW-23-55S Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
5-2180761-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 89 Position Connector Differential Pair Array, Female Through Hole, Press-Fit Tin
5051104091 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 40 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle