Location : Home > F > FH52-25S-0.5SH
FH52-25S-0.5SH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3476L22-41PX Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
97-3107B20-17PW-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 6C 1#16, 5#12 PIN PLUG
AIT0CG24-28SXS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 24C 24#16 SKT RECP
PHG.2K.306.CLLC55Z Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
KPT01E24-61P Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
FRCIR020R-16S-4PW-F80-T109 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
GTCL06R16S-8SX-025-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 5C 5#16S SKT PLUG
PT03E-14-18SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
MS3450L18-1PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
MS3476W2016PX Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
97-3108B22-9SW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#12 SKT PLUG
PT06E18-32P-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 32C 32#20 PIN PLUG
P08-100SLTC-B-G Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
AXT3E1026 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 10 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
CIR08R-36-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors 48 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
TVP00RL-15-18P Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
0545481771 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 17 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
0514412272 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 22 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle