Location : Home > F > FH52-24S-0.5SH
FH52-24S-0.5SH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NLS-1-BN-C107-M40S Connectors, Interconnects Circular Connectors 1 Position Circular Connector Line Source, Male Pins Crimp Silver
TVS06RF-23-35HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GTC01F24-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 7C 7#8 PIN RECP
97-3107B24-7P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 14#16, 2#12 PIN PLUG
JTPQ00RE-20-35S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 79C 79#22D SKT RECP
75-72618-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
DTS26W13-35HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
1689679 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Adapters DSUB COUPLING
MS3108R14S-7S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
CA20L16S-8PB111 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
AIT6AA14S-6PC-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 6C 6#16S PIN PLUG
DF12C(3.0)-36DS-0.5V(81) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 36 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
AIT6USSB5-28-21PS Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 37C 37#16 PIN PLUG
BM20B(0.6)-24DP-0.4V(53) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 24 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
0465564745 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 160 Position Connector High Density Array, Male Surface Mount Gold