Location : Home > F > FH40-30S-0.5SV(99)
FH40-30S-0.5SV(99)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3100E16S-8SYBF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
KPSE6F14-19SDN Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CIR06LCF-36-5P-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
MS25183-32-17S Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
FRCIR06F-22-14S-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
FRCIR06F-22-14S-F80 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FRCIR06F-22-14S-F80 NEW 77550 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
73051 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) N Type Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
PX0763/S/50OHM Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Panel Mount, Square Flange Crimp
P50L-100P-RR7-DA Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold
FGS.0F.303.XLM Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
MS27656T25F61PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
JT06RP16-26SA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings JT 26C 26#20 SKT PLUG
61082-203602LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 200 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
P50-050S-RR1-EA Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold
97-3107A18-8PW-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 7#16, 1#12 PIN PLUG
D38999/24WB99PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
GTS030-20-14S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
MS3106R24-28P Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
FX2C-100P-1.27DSAL(71) Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics CONN HDR 100POS 1.27MM
2-88637-3 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors - Housings Housing FFC, Discrete Wire Housing for Female Contacts Connector Detent Lock 40Pos 0.100" (2.54mm)
0514410893 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 8 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle