Location : Home > F > FH33-30S-0.5SH(10)
FH33-30S-0.5SH(10)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3108F32-6SF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
KPT06J18-30P Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
PT07CP-10-6S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TVP00RW-13-32PA-P2 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
10-214922-19P Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
TV06RW-15-55PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT07E-8-3S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
0545481933 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 19 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle