Location : Home > F > FH3200011
FH3200011
1N5358CE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 5W T18
1N5344BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.2V 5W T18
1N5344BE3/TR13 IC 57770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1PMT5942CE3/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 3W DO216AA
1PMT5942CE3/TR7 IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMP2066LSD-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 20V 5.8A 8-SOIC
DMP2066LSD-13 DIDDES 5900 16+ SOP8 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
DMP2066LSD-13 DIODES 15000 14-15+ SOP-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DMP2066LSD-13 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IPP60R520CPXKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 6.8A TO-220
IPP60R520CPXKSA1 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPP60R520CPXKSA1 NEW 78570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW12708300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW12708300J0G Amphenol FCI 157420 2016+ 500 TB SPR PLU WF UP Unitronix Electronics Limited
HW12708300J0G IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW12708300J0G NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1926057 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1926057 N/A 16 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1926057 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ EDGE CONN Unitronix Electronics Limited
1763193 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1763193 Phoenix Contact 157210 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1763193 Phoenix Contact 287410 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com