Location : Home > F > FH28E-40S-0.5SH(07)
FH28E-40S-0.5SH(07)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/26WH35SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 100 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
CA3106E16-10P13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Silver
97-3108B28-3SX-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#8 SKT PLUG
MS3450W22-22SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
97-3107B22-12PZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
PT00SE-8-33P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3107A20-24PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 2#16, 2#8 PIN PLUG
PC02A-14-18P Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
ACA3102E14S-2PBA232 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 4C 4#16S PIN RECP BOX
AXN424C530S Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 24 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
MS3103-28-1S Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
AXE234124 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 34 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
27-9008 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Terminators CONN TERMINATOR PLUG BNC 50OHM
MS3108E16S-8S W/P CAP Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 5C 5#16S SKT PLUG RTANG
5014610812 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 8 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle