Location : Home > F > FH28-40S-0.5SH(10)
FH28-40S-0.5SH(10)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3106E16-10PX15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
KJL110930-199 Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
HV3102E20-19S Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
MS3456L32-17SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
SG3106E-36-3P(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
MS3456W20-18S Connectors, Interconnects Circular Connectors 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
97-3100A16S-6PW Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#16S PIN RECP
ACS02A24-20P-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 11C 2#12 9#16 PIN RECP
DBMA-25P-C-NM-F0 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings CONN DSUB 25POS
170-025-172L030 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position
BM10JC-50DP-0.4V(53) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 50 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
97-3106A28-10SY-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 7C 7#12 SKT PLUG
TV06RQK-23-6SC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#8(QUAD) SKT RECP
PT07A-10-6S(025) Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
CN1021A10G20P7-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TV01RW-17-8PA Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
DC-H37P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Solder Cup
FH28-40S-0.5SH(07) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 40 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle