Location : Home > F > FH19SC-21S-0.5SH(09)
FH19SC-21S-0.5SH(09)
MS3116E10-98S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
2DJ-0065PSB2 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Tin
97-3108B24-11SY-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 6#12, 3#8 SKT PLUG
GTC06CF32-17PW-025 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#4 PIN PLUG
97-3107B20-18SZ-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
961452-8041404-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers HEADER 52POS STR DUAL INSUL 2ROW
ERM8-075-05.0-S-DV Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 150 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
JBXFD3G22MCSDSMR Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
ACA3106G18-1PBA232 Connectors, Interconnects Circular Connectors ACB 10 10#16 PIN PLUG
TVS07RF-23-55JN Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
TV06RW-9-98SD Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
82-5721-1000 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Terminators CONN TERMINATOR JACK N 49.9OHM
0528932095 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle