Location : Home > F > FH19SC-13S-0.5SH(09)
FH19SC-13S-0.5SH(09)
MS3112E10-98PW Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
MS2518336-10SX Connectors, Interconnects Circular Connectors 48 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
MS3450L28-11PZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
SG3108E-28-20S Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
1050532-1 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) SMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder
979-050-030R121 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Backshells, Hoods 50 Position Two Piece Backshell Connector Silver 180¡ã Shielded
PT05A14-18P-005 Connectors, Interconnects Circular Connectors PT 18C 18#20 PIN PLUG
97-3106A18-22PW-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#16 PIN PLUG
CA06COMPG10SL-3P Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
TVS06RF-13-8SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 8C 8#20 SKT PLUG
D38999/26FE6SB Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
M24308/6-290F Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Housings Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 78 Position
FH12A-10S-0.5SH(55) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 10 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
97-3106B20-11S-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 13C 13#16 SKT PLUG
2-146476-0 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 20POS STACKNG 15GOLD
046214012010800+ Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 12 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.020" (0.50mm) Surface Mount