Location : Home > F > FH16H-50S-0.5SHW
FH16H-50S-0.5SHW
5406721-4 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD
CTVPS00RF-23-55HC Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
AFD51-22-55SX-6117-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
10-40450-12 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories 12 12S GASKET FRTMT PLAIN
GTCL06R20-19P-025-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings GT 3C 3#8 PIN PLUG
LJT06RT-21-41P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 41C 41#20 PIN WALL RECP
122396 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) TNC Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Panel Mount, Square Flange Solder
OSTYK22415030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK22415030 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK22415030 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
483-10-218-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER WIRE WRAP 2.54MM
483-10-218-00-001101 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
483-10-218-00-001101 Preci-Dip 147230 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
483-10-218-00-001101 Preci-Dip 278390 2016+ HEADER WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
473-10-240-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM
473-10-240-00-001101 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
473-10-240-00-001101 Preci-Dip 147230 2016+ HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
473-10-240-00-001101 Preci-Dip 278130 2016+ HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791077006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
TS23710B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS23710B00J0G Amphenol FCI 146990 2016+ 500 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS23710B00J0G IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS23710B00J0G NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1837272 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CABLE HOUSING 8POS
1837272 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1837272 Phoenix Contact 288170 2016+ CABLE HOUSING 8POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0705430277 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
431200-05-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
09664626817 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder