Location : Home > F > FH12F-13S-0.5SH
FH12F-13S-0.5SH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEGF8PA1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
U65-E04-4260-T Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RECEPT 4X LANYARD SMD PCB
CN0966B10S02S6Y140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
926582-01-31-I Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HEADER 62POS .100" DL GOLD
10122382-302LF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SFP+ 1X1 CAGE W/HOLE
PXP6010/22P/CR/0405 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
FGG.3P.560.ZZY Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin, Earth Contact Size 0.9mm Crimp
KJB7T17F35SBL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
T37047-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T37047-20-0 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37047-20-0 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38175-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38175-25-0 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38175-25-0 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282809-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-282809-2 STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-282809-2 TE Connectivity AMP Connectors 287470 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com