Location : Home > F > FH-3050-10
FH-3050-10
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
87848-16 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
87848-16 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2701153 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
2701153 IC 40820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2701153 N/A 153 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
8N4SV76FC-0147CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3DV85AC-0165CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 110MHz 6-CLCC
LFE3-70EA-8FN672C LATTICE 1000 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MB9AF131LBPMC-G-SNE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9A130LB Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (12x12)
MB9AF131LBPMC-G-SNE2 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AD8139ACPZ-R2 ADI 16156 20+PB LFCSP8 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AD8139ACPZ-R2 originalne 25600 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CY62146GE30-45BVXI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4MB
SR036SG-G IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SR036SG-G NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SR036SG-G SUPERTEXIN 4219 Express Electronics
5-644456-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-644456-8 5233 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
5-644456-8 TE Connectivity AMP Connectors 157620 2016+ CONN HEADER VERT 28POS .100 TIN Unitronix Electronics Limited
5-644456-8 TE Connectivity AMP Connectors 289170 2016+ CONN HEADER VERT 28POS .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-647079-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-647079-0 TE Connectivity AMP Connectors 157860 2016+ CONN HEADER 10POS R/A .100 GOLD Unitronix Electronics Limited