Location : Home > F > FFVS6B0586K--
FFVS6B0586K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFVS6B0586K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFVS6B0586K-- Film Capacitors 800volts 58uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFVS6B0586K-- CAP FILM 58UF 800VDC SCREW 803600 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com