Location : Home > F > FFVE6B0107KJE
FFVE6B0107KJE
Share on FacebookShare on Facebook
FFVE6B0107KJE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFVE6B0107KJE CAP FILM 100UF 800VDC SCREW 1220500 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FFVE6B0107KJE Film Capacitors 800volts 100uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFVE6B0107KJE CAP FILM 100UF 800VDC SCREW 584200 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com