Location : Home > F > FFVE4H0227K--
FFVE4H0227K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFVE4H0227K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFVE4H0227K-- CAP FILM 220UF 300VDC SCREW 804300 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FFVE4H0227K-- Film Capacitors 300volts 220uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
FFVE4H0227K-- 2016+ 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd