Location : Home > F > FFPF12UP20DNTU
FFPF12UP20DNTU
Share on FacebookShare on Facebook
FFPF12UP20DNTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFPF12UP20DNTU TO-220F-3 10590 FSC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
FFPF12UP20DNTU originalnew 41258 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FFPF12UP20DNTU 2000 FSC 14+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
FFPF12UP20DNTU DIODE PWR ULT FAST 200V TO-220F 603000 Fairchild 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FFPF12UP20DNTU 789456 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
FFPF12UP20DNTU DIODE PWR ULT FAST 200V TO-220F 139620 Fairchild 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-046-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-046-10-273101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-046-10-273101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015445812 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold