Location : Home > F > FFM.00.130.LN
FFM.00.130.LN
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEGE8H Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
RJHSEG08K Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C UNSHLD
TVP00RW-15-15AB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 15C 14#20 1#16 PIN RECP
54112-812242400LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 24POS 0.100" T/H
CN0967C18S31S9Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
H4CMC6DM Connectors, Interconnects Photovoltaic (Solar Panel) Connectors Male Coupler Connector Minus 10 AWG
FCE17A15PM690 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
GTC030R28-79P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 16C 7#8 9#16 PIN RECP WALL
DBUE25PTIFO Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 M CRIMP F0 CLIN TIN
861-87-039-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
936119-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
936119-1 Electronics 26440 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
936119-1 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
936119-1 STOCK 45340 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1842480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole