Location : Home > F > FFLI6L0237K--
FFLI6L0237K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFLI6L0237K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFLI6L0237K-- Film Capacitors 1000volts 230uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFLI6L0237K-- CAP FILM 230UF 1KVDC SCREW 803400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
FFLI6L0237K-- originalnew 41258 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0809-0010 Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT CYCLON SLA 4V 5.0AH