Location : Home > F > FFLI6B0687K--
FFLI6B0687K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFLI6B0687K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFLI6B0687K-- CAP FILM 680UF 800VDC SCREW 1218600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FFLI6B0687K-- Film Capacitors 800v 680uF Male Threaded Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFLI6B0687K-- CAP FILM 680UF 800VDC SCREW 582300 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com