Location : Home > F > FFB36C0395K--
FFB36C0395K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFB36C0395K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFB36C0395K-- CAP FILM 3.9UF 900VDC RADIAL 1222000 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FFB36C0395K-- Film Capacitors 900volts 3.90uF 10 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
FFB36C0395K-- CAP FILM 3.9UF 900VDC RADIAL 585700 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSRI-JB1 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SINGLE GANG JCT BOX 1-1/4"
TSRI-JB1 IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSRI-JB1 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSRI-JB1 S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
173-61800 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 18MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 50M